Givenchy Play For Her Intense (Живанші Плей Фо Хе Інтенс) Тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2882
2 450 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Givenchy Play For Her Intense (Живанші Плей Фо Хе Інтенс) Тестер

Головною нотою аромату став екстракт деревини американського рожевого дерева Аміріс. Play For Her Intense від Givenchy – амбітний аромат полягає в нотах квітки апельсина та тіари, доповнених ніжним акордом орхідеї. Стійкий теплий шлейф накриє у відтінках пачулі, тонких бобів і сандалової деревини. Це чудовий вибір для вечірнього носіння.

 

Власниця Play For Her Intense - спокуслива і фатальна жінка, вона має гіпнотичну силу і чарівність глибоких паризьких ночей.

 

Парфумерія, парфуми та туалетна вода Живанші Плей Фо Хе Інтенс відрізняються витонченістю, елегантністю та покликані підкреслюють стиль та бездоганний смак своїх власників. Цей аромат допоможе вам показати всім ті межі вашої душі, які до цього ніхто не помічав у Вас.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   апельсиновий колір, мадагаскарський рожевий перець, персик

Конечная нота    —   боби тонка, лист пачулі, сандалове дерево, сіамський бензоїн

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок