Gucci Bamboo тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2892
2 760 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci Bamboo тестер

Новий аромат Gucci Bamboo від Gucci для ідеальної жінки. Вона чудова та ніжна. Чуттєва та спокуслива, енергійна та цілеспрямована натура підкорює чоловіче серце поглядом, звуком голосу, глибиною душі та красою характеру. Кожним дотиком, помахом вій, легким жестом та стрімкою ходою вона приковує до себе погляди.

 

Gucci Bamboo дихає красою та пристрастю, наповнює натхненням та бажанням. Парфум розкривається емоційним іскристим ароматом бергамоту. Спокушає ніжністю апельсинового кольору, спокушає млосністю іланг-ілангу і кружляє голову ароматом лілій – так звучить його «серце». Шлейф парфуму обволікає глибоким насолодою таїтянської ванілі та неперевершеною спокусливістю аромату дорогоцінної амбри, відтінених шляхетними дерев'яними нотами сандалового дерева.

 

Gucci Bamboo від Gucci створює настрій. Він доречний усюди: в офісі, на романтичному побаченні, діловій зустрічі та відпочинку. Усюди, де з'явиться жінка, одягнена в аромат Gucci Bamboo, вона буде визнана найпрекраснішою.

 

В обігу з: 2015

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот

Конечная нота    —   амбра, ваніль, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок