Gucci by Gucci Eau de Parfum тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2893
3 500 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci by Gucci Eau de Parfum тестер

Справжній французький шик втілився у вишуканих акордах парфуму Gucci by Gucci. Цей неймовірно жіночний аромат одночасно простий і загадковий, як і всі елегантні речі. У його переливах відчуваються чуттєвість і пристрасність, чарівність і недоступність, а загальна композиція настільки гармонійна і витримана, що цілком може стати окрасою навіть найвишуканішого вечірнього образу.

 

Вибираючи Gucci by Gucci, ви підкреслюєте свою жіночність та бездоганне почуття стилю. Аромат цього парфуму базується на фруктових та квіткових нотах, а його основним компонентом є квіти тіари, що нагадують про екзотичні країни та чудові ароматні сади. Доречним доповненням до пристрасних нотів є солодкі акорди гуави та соковитої груші, а також неповторний шлейф з оксамитового мускусу, меду та почули, що перетворюють запах на справжню симфонію. Гармонійне поєднання компонентів надає аромату заспокійливої сили, що особливо актуально в сучасному світі, повному стресів.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   груша, гуава

Конечная нота    —   мед, мускус, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок