Guerlain La Petite Robe Noir (Герлен Ле Петіт Роуб Нуар) Тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2888
2 750 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Guerlain La Petite Robe Noir (Герлен Ле Петіт Роуб Нуар) Тестер

   Маленька чорна сукня тріумфально іде світом, змінюючись і перетворюючись з легкої руки парфумерів, що творять для Модного Дому Guerlain! Аромат Guerlain La Petite Robe Noir (Герлен Ле Петіт Роуб Нуар) яскравий і чарівний витвір знаменитого французького бренду Guerlain. Його красива та елегантна композиція продовжує тему маленької чорної сукні, яку розпочала легендарна Коко Шанель. Вишуканий і чарівний аромат огортає жінку спокусливим серпанком і полонить глибиною свого неповторного звучання.

 

    Guerlain La Petite Robe Noir (Герлен Ле Петіт Роуб Нуар) – це класика парфумерного мистецтва, створена найстарішим брендом для витончених сучасних жінок. Композиція аромату побудована на елегантних квіткових мотивах, в яких є ледь помітна насолода. Аромат Guerlain La Petite Robe Noir відрізняється простою та чудово легкою композицією. Його можуть використовувати жінки будь-якого віку. Цей аромат, як маленька чорна сукня, підходить для різних випадків. Він дозволяє створити яскравий образ, надає впевненості у собі та особливої чарівності.

 

   Натхненний вічною елегантністю маленької чорної сукні, аромат Guerlain La Petite Robe Noir виділяє паризький шик та витонченість. Відкриваючись ігристими акордами чорної вишні, бергамота, червоних ягід та мигдалю, він розкривається нотами болгарських та турецьких троянд у серці, розвиваючись нотками лакриці та чорного чаю. Аніс, боби тонка, ваніль, ірис і пачулі утворюють основу.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, заморожена вишня, червона смородина, мигдаль

Конечная нота    —   аніс, боби тонка, ваніль, ірис, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок