Hugo Boss Boss Orange Eau de Parfum (Хуго Босс Босс Оранж де парфум) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2911
2 220 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Hugo Boss Boss Orange Eau de Parfum (Хуго Босс Босс Оранж де парфум) тестер

Жіноча парфумована вода Hugo Boss Orange Eau de Parfum (Хуго Босс Босс Оранж еу де парфум) – неповторний аромат, створений для безпосередніх і розкутих жінок. Належить до сімейства квіткових фруктових солодких ароматів. Парфум був випущений у світ німецькою парфумерною маркою Hugo Boss у 2013 році. Власницею цього аромату є оптимістична, життєрадісна жінка, яка має шарм і пристрасть до життя.

 

Композиція аромату Hugo Boss Orange Eau de Parfum відкриває своє звучання верхніми акордами зеленого яблука. У серці розкриваються ноти білих кольорів та квіткові ноти. Завершується композиційне звучання базовими акордами дерева маслини, ванілі, крем-брюле та сандалового дерева.

 

Оптимістичний і світлий, легкий і стійкий запах Hugo Boss Orange Eau de Parfum (Хуго Босс Босс Оранж еу де парфум) здатний розкрити найкращі риси володарки змусити весь світ озирнутися на неї. Парфум наповнений яскравістю життя, стихійних почуттів та справжньої пристрасті. Цей ексклюзивний парфум представлений яскравою і темпераментною композицією, присвяченою природному жіночому чуття, відкритості та чарівності світу. Жінки, які віддають перевагу такому аромату, безтурботні та молоді, оптимістичні та веселі, вони ніколи не приховують своїх почуттів, радіють життю і кожному дню. Серце цих жінок завжди відкрите яскравим особистостям.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   зелене яблуко

Конечная нота    —   ваніль, оливкове дерево, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок