Nina Ricci Ricci Ricci (Ніна Річчі Річчі Річчі) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2958
1 570 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Nina Ricci Ricci Ricci (Ніна Річчі Річчі Річчі) тестер  


Новий провокаційний аромат, створений спеціально для любительок сексуальних збудливих ароматів. Зухвала, експресивна і романтична композиція.


Парфумерна компанія Nina Ricci представляє новий аромат Ricci Ricci. Романтична і мрійлива дівчина Nina поступається дорогою своїй "старшій" подрузі Ricci Ricci - зухвалій і звабливій городянці! Ricci Ricci відкриває нову главу в історії ароматів Nina Ricci: зберігаючи традиції Будинку і дотримуючись його вишуканого і розкішного стилю, він звертається до іншого, розкутого і вільного боку жіночності. Героїня Ricci Ricci - смілива, рішуча й оптимістично налаштована дівчина, впевнена в собі та своїй секретній зброї - своїх парфумах! Вона - пустотливий маленький "диявол", що грає рожевою шовковою стрічкою і перетворює світ навколо себе, залишаючи лише швидкоплинний образ краси, перш ніж зникнути. Аромат Ricci Ricci змінюється разом із вами впродовж усього дня: свіжість бергамота й ревеню, що піднімає настрій, чарівний квітковий акорд троянди й туберози, що приносить настрій, придасть свіжості. Її Ricci Ricci побудований на таємничій нічній квітці мірабілісі, що зачаровує і п'янить усіх, хто перебуває поблизу і вдихає його чаклунський аромат. Ricci Ricci - головна героїня цього міста!

Ця новинка має чарівну зброю зваблювання - чудовий металевий рожевий бантик на шийці флакона.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, ревінь

Конечная нота    —   сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок