Tom Ford Velvet Orchid (Том Форд Вельвет Орхід) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2986
4 900 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Tom Ford Velvet Orchid (Том Форд Вельвет Орхід) тестер  


Парфуми від модного дому Tom Ford вирізняються особливою сміливістю, сексуальністю і розкішшю. Витончений, загадковий флакон темно-фіолетового кольору таїть у собі недомовленість і недосяжність прекрасної, але такої суперечливої жінки. Вона може обпалити палаючим поглядом, а може і шокувати льодовою відстороненістю.


Розкішний, витончений парфум, який поєднує в собі непоєднуване. Адже в цьому унікальному ароматі зійшлися свіжа ніжність цитрусових і квітів з гіркотою меду, рому і замші.


У цьому коктейлі навіть можна вловити п'янкі, пряні нотки ванілі та перуанського бальзаму. Неоднозначний, шлейфовий аромат з яскраво вираженими солодко-терпкими квітковими акордами підійде яскравій, ексцентричній, розкішній жінці-вамп, яка любить бути в центрі уваги. Зваблива аура аромату уособлює божественне, величне начало жінки.


Розкрийте в собі загадку ночі з ароматом Tom Ford Velvet Orchid!


Дата випуску: 2014

Парфумери: Antoine Maisondieu, Calice Becker, Shyamala Maisondieu, Yann Vasnier


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   італійський бергамот, мандарин, мед, ром

Конечная нота    —   ваніль, замша, ладан, мирро, перуанський бальзам, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок