Tom Ford White Patchouli тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2987
7 200 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Tom Ford White Patchouli тестер


Елегантні та чуттєві нотки білих пачулів стали основою унікального аромату Tom Ford White Patchouli, покликаного розкрити всю глибину жіночої краси і чарівності. Цей незабутній парфум своїм легким серпанком зможе прикрасити не тільки розкішний вечірній образ, а й діловий або повсякденний. Завдяки різноманітності інгредієнтів, що входять до складу Tom Ford White Patchouli, кожна жінка знайде в ньому нотки, що виділяють саме її неповторний характер.


Активність і самодостатність пані, яка обрала цей парфум, підкреслюють його початкові переливи, в яких переплелися освіжаючий бергамот, яскрава біла півонія і надихаючий коріандр. Центральні пасажі сповнені ніжності жасмину і м'якості рожевої олії, тому вони ідеально відображають романтичність і чуттєвість жінки. Незалежність і вміння тверезо підходити до будь-яких проблем виділяють завершальні ноти, представлені ладаном і білими пачулями.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   біла півонія, бергамот, коріандр (кінза)

Конечная нота    —   ладан, пачулі, насіння амбретти

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок