Salvatore Ferragamo Incanto Shine (Сальваторе Феррагамо Інканто Шайн)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2616
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Salvatore Ferragamo Incanto Shine (Сальваторе Феррагамо Інканто Шайн)

Яскравий барвистий аромат Incanto Shine Salvatore Ferragamo, справжня веселка почуттів і емоцій. Сонячна суміш квіткових і фруктових нот подарує Вам заряд енергії і відчуття гармонії з собою.

 

Жінка, якій цей барвистий аромат припаде до душі, відчуває своє життя, знає, що і як потрібно зробити для того, щоб життя було прекрасним. Вона знає, що варто тільки посміхнутися, і день стає яскравішим. За допомогою Інканто Шайн Сальвадор Феррагамо, сонячного, грайливого аромату, усмішка стане постійним атрибутом Вашого гарного настрою. Це секретний, таємничий, чуттєво-емоційний сад, який припаде до душі сучасним модницям. "Incanto Shine" запрошує вас відвідати захований від сторонніх очей сад, схожий на безтурботне райське небо - казковий світ, сповнений щастям, гармонією та свободою. Жінка "Incanto Shine" - фантазерка, зачарована красою навколишнього світу і своїми фантазіями. Натхненна й окрилена прекрасним сонячним днем. Внутрішній характер аромату відображений на зовнішньому вигляді флакона, яскравому і райдужному, з рожевими квітами і невигадливими бабками.

 

Дуже чуттєва і романтична, фруктово-квіткова композиція Incanto Shine розкривається сонячною сумішшю з соковитого ананаса, пасифрукта і бергамота, що переходить у пахощі фрезії і рожевої півонії в поєднанні зі стиглим і солодким персиком. Грайливий і барвистий Incanto Shine, що заряджає енергією і відчуттям повного щастя, увібрав в себе всі задоволення світу, гармонію з кожною краплею чарівного еліксиру.

Начальная нота    —   аніс, бергамот, пасифрукт

Конечная нота    —   амбра, кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок