Ambré Baldessarini for men (Амбре Балдессаріні фо мен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2743
2 360 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Ambré Baldessarini for men (Амбре Балдессаріні фо мен) тестер   

Парфуми Baldessarini Ambre - це третя робота торгової марки Baldessarini. Цей аромат призначений для чоловіків, які вже відбулися, які роблять наголос на примноженні свого достатку. Подібні аромати гідні не юнаків, а зрілих чоловіків: досить тільки поглянути на Чарльза Шумена, який представляє бренд Baldessarini, щоб уявити собі, яким повинен бути справжній відбувся представник сильної статі. Твердий, суворий, і водночас безтурботний і благородний погляд Чарльза - приклад упевненості та бездоганної елегантності.

Модний дім не помилився, коли зробив ставку на цю особистість. Туалетна вода Балдессаріні Амбре розроблена для справжніх чоловіків, які досягли успіхів у житті, життєва поспішність не для них, їхня самодостатність відчувається у всіх рухах по-справжньому сильних особистостей. З натовпу його виділить дорогий одяг і стиль поведінки. Теплий фон із бурштинової амбри, що привертає увагу жінок істинно чоловічим шармом, доповнюється самовпевненими нотами віскі та сексуальним запахом ванілі.

Одеколон Ambre від Baldessarini доповнить Ваш бездоганний гардероб і стане візитною карткою, що розповідає про Ваш достаток і розум раніше, ніж Ви розпочнете бесіду.

 TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.


Начальная нота    —   червоне яблуко, мандарин

Конечная нота    —   амбра, ваніль, дуб, лабданум

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок