Amouage Ciel Pour Femme (Амуаж Сіель Пур Фем), 100 мл

Відкласти
Порівняти
Артикул:2731
5 100 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - тестер Amouage Ciel Pour Femme (Амуаж Сіель Пур Фем)

  Чуттєвий, яскравий, вібруючий, сповнений радості та задоволення аромат Amouage Ciel Pour Femme - для світлих і святкових днів. Інтенсивність, глибина, м'якість і внутрішній спокій традиційних східних спецій і деревних нот ховається в цьому чудовому ароматі.

  Ciel Pour Femme від Amouage - це свіжий прохолодний дощ, що пролився в спекотний день. Це хмаринка, що набігла несподівано і подарувала довгоочікувану тінь. Чудовий квітковий букет з білих квітів, зібраних на гірських схилах, спокушає своєю пронизливою чистотою і невинністю. 

  Amouage Ciel Pour Femme створений для щирих і безпосередніх жінок, які дивляться на світ відкритими очима. Впустіть романтику у своє життя, дайте волю своїм почуттям. Мрійте, пізнавайте красу природи і навколишніх речей, радійте кожному дню, будьте відкритими для нових почуттів.

Amouage Ciel Woman відкривають ноти солодкої гарденії, фіалкового листя і спекотного південного цикламена.

У "серці" композиції гармонійно переплітаються шляхетні ноти жасмину і троянди, і дуже свіжо й акуратно їх доповнюють відтінки квітів персикового дерева і водяної лілії.

Шлейф аромату огортає нотами кедра, ладану, мускусу, амбри і сандалу.

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   гарденія, лист фіалки, цикламен

Конечная нота    —   амбра, кедр, мускус, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок