Armand Basi In Red Blooming Bouquet

Відкласти
Порівняти
Артикул:2739
1 560 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Armand Basi In Red Blooming Bouquet (Арманд Басі Ін Ред Блумінг Букет) тестер  

Нова версія світового бестселера від Armand Basi - In Red Blooming Bouquet впевнено і прогнозовано підкорює серця жінок. Приголомшливий букет вийшов цього разу в іменитого парфумера Alberto Morillas. У ньому поєдналися чуттєвість, жіночність, шарм і чарівність. Такою має бути справжня жінка - вільною і сильною, зачаровує і пристрасною.

 

Класифікується аромат In Red Blooming Bouquet як квітковий і деревний. Чари і непередавана краса природи, що пробуджується, весняних лісових квітів, вологого моху і теплої деревної кори зібрані воєдино, в шикарний букет молодої чаклунки, яка має намір створити з нього любовне зілля. У початковій ноті чарівного парфуму в'ється водний акорд, присмачений листям фіалки, свіжим і яскравим мандарином і кислинкою імбиру. У "серці" любовного еліксиру перегукуються відтінки ніжного жасмину, гарденії, бархатистої троянди і тонкої конвалії. У кінцевій ноті теплом і пристрастю наповнюють душу розігрітий на сонці мох, терпкуватий кедр, мускус і сандал.

In Red Blooming Bouquet - це уособлення жіночності та чуттєвості, сили природи та її гармонії. П'янкий і здатний запаморочити голову весняний букет від Armand Basi гідний тільки справжньої жінки.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   вода, імбир, листя фіалки, мандарин

Конечная нота    —   кедр, мох, мускус, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок