Armani Acqua di Gioia

Відкласти
Порівняти
Артикул:2864
2 790 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода Armani Acqua di Gioia (Армані Аква Ді Джоя) тестер  

Парфуми символізують собою єднання з природою, яка була джерелом натхнення для його творців. Приємне враження виникає з першого погляду на парфумовану воду: відсутність гострих кутів на флаконі - тонкий натяк на м'якість композиції і томну жіночність, а прозорі стінки - це данина водній стихії.

Композиція аромату побудована на нотах лимона, зжатого листя м'яти, рожевого перцю, півонії і жасмину, а в основі закладені акорди ладану, коричневого цукру і деревини кедра.

Acqua di Gioia існує на межі води і землі, двох головних стихій, являючи собою екстракт щастя і радості, який витягли з глибинних надр природи. Сама назва парфумів навіяна образами морських бризок, дощової води. Це символ сучасної жінки, яка зуміла в круговерті швидкоплинного життя зберегти внутрішню гармонію.

Аромат, покликаний стати для своєї власниці невичерпним джерелом безтурботної радості і блаженства, передає теплоту сонця, свіжість морозного бризу, ніжність квіткових пелюсток, благородство цінних порід дерев.

 TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.


Начальная нота    —   лимон, м'ята

Конечная нота    —   вірджинійський кедр, цукор, французький лабданум

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок