Bvlgari Jasmin Noir L`essence

Відкласти
Порівняти
Артикул:2749
3 900 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Bvlgari Jasmin Noir L'essence тестер

Bvlgari Jasmin Noir L'Essence є більш насиченою та інтенсивно концентрованою формою популярного аромату "Jasmin Noir". Утворюючи нову незвичайну варіацію парфумованої води Jasmin Noir L'Essence, італійський сучасний будинок моди Bvlgari таки спромігся створити новоспечений, абсолютно неповторний запах на основі вже відомого. Новинка вийшла набагато більш концентрованою і насиченою.  Центральні ароматичні ноти парфумів більше так не збалансуються в'язким ароматом мигдалю і чаклунського жасмину.

 

У цій версії продукту жасмин, безумовно, переважає і диктує точки дотику в напрямку ароматної палітри парфумів. Цей новомодний парфум доповнився, своєю чергою, вкрапленнями мірри та мускусу, які все ж задовільно згладилися з огляду на трав'яну складову парфумерної води. Навіть невелика частка аромату на жіночій шкірі неабияк вабить чоловіків до жінки, сподіваємося завжди в хорошому сенсі. Продукуючи цей новий випуск аромату "Jasmin Noir", італійці, найімовірніше, лише хотіли зробити допоміжний наголос на важливості вміти насолоджуватися життєвою розкішшю.

 TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.


Начальная нота    —   бергамот, рожевий перець

Конечная нота    —   боби тонка, деревні ноти, лакричник, мірро

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок