Bvlgari Man Extreme (Булгарі Мен Екстрім)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2759
2 790 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Bvlgari Man Extreme (Булгарі Мен Екстрім) тестер

 Хто б ще зміг створити таке екстремальне поєднання італійської суворої класики і східного шарму почуттів і хвилюючих переживань, як не модний будинок Bvlgari. Створюючи Bvlgari Man Extreme, вони ставили собі за мету створити новий тип класичного ароматного продукту, який би ще чіткіше підкреслив сильні сторони певного класу чоловіків. 

 

Позитивно сприймуть аромат цієї туалетної води представники чоловічої статі, які не гребують тим, щоб іти напролом до своєї мрії. Аромат ідеальний для всіх, хто любить ситуації, де публіка оцінює їхню гідність і харизму, але відразу за всім цим існує реальна міцна основа. Bvlgari Man Extreme для тих, хто ризикне використовувати екстремальний синтез чоловічих ароматів на своєму відважному життєвому шляху.

TESTER Bvlgari Man Extreme створювався насамперед для того, щоб ознайомити публіку з відомим ароматом, але водночас не витрачати колосальні фінансові ресурси на зовнішнє оформлення.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   калабрійський бергамот, рожевий грейпфрут, сік кактуса

Конечная нота    —   бензоїн, ветивер, деревні ноти

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок