Bvlgari Omnia Coral (Булгарі Омнія Корал)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2753
2 100 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Bvlgari Omnia Coral (Булгарі Омнія Корал) тестер

  Bvlgari Omnia Coral (Булгарі Омнія Корал) - незвичайний союз часу, простору і культури. Новий образ - це колір і легкість, кола, що перетинаються між собою, у формі флакончика, символізують нескінченність, у центрі перетину являють собою частинку минулого і сьогодення, з'єднання різних культур, смаків і мов.

 

  Аромат Omnia Coral присвячується сучасній жінці. Спогади про спекотне літо, сонце, мальовничу природу і далекі острови. Життєрадісний, вібруючий, яскравий колір парфумів розкриває Квінтесенцію Літа. Іскристі та природні первинні ноти - барвисті, привабливі, сповнені радості. У серці аромату - квіткові емоції, сонце, прозорість води. Найніжніші обволікаючі ноти шлейфу дарують атмосферу особливої чуттєвості. Шляхетний і вишуканий корал припаде до смаку натурам творчим, захопливим. Він подарує їм тонкість і натхнення сприйняття.

 

Рік випуску 2012

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот

Конечная нота    —   вірджинійський кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок