Calvin Klein CK One Shock For Her

Відкласти
Порівняти
Артикул:2764
2 600 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Calvin Klein CK One Shock For Her тестер Calvin Klein CK One Shock For Her 

На місто спускається ніч... Усі барви тьмяніють, а почуття загострюються. Кожен звук, кожен дотик відгукується чуттєвою пристрастю, що пробігає теплою хвилею по шкірі. CK One Shockfor Her, що став загальним парфумерним надбанням 2011 року, вселяє приємне сум'яття жінкам, які обрали цей аромат.

 

Аромат чарівних вогнів нічного міста і галасливих вечірок, веселих компаній і азарту хотів передати Calvin Klein у парфумах CK One Shock. Образ дівчини-свята, готової на божевільні вчинки і авантюрні пригоди ховається за цим східним пряним запахом.

 

Пасифлора, півонія і мак ваблять і кружляють голову, дурманять своєю солодкістю, створюють атмосферу невимушеності і розслаблення. "Серцеві" жасмин, ожина і шоколад занурюють у безодню насиченості, яка не залишає місця для роздумів. Тут соковита ягода пахне літом, а шоколад додає їй терпкості та вишуканої пряності. У шлейфі розкриваються м'який, ледве помітний мускус, солодко-трав'яний пачулі, що надає глибини та виразності парфуму, а також ваніль, яка створює атмосферу приємного затишку.


Дизайн "CK One Шок для неї" від Келвін Кляйн занурив оригінальну форму флакона в молочно-білу фарбу, поверх якої нанесено яскравий рожевий напис "SHOK", виконаний у стилі графіті.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

 


Начальная нота    —   мак, півонія, пасифлора

Конечная нота    —   амбра, ваніль, лист пачулі, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок