Carolina Herrera 212 Men (Кароліна Херрера 212 Мен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2773
2 900 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Carolina Herrera 212 Men (Кароліна Херрера 212 Мен) тестер  

Іскристий коктейль цитрусових нот привертає до себе увагу і дарує відчуття прохолоди і комфорту. Йому вторить свіжість зеленого листя, а чуттєва глибина деревного акорду завершує композицію. Аромат Carolina Herrera 212 Men (Кароліна Херрера 212 Мен) сподобається сучасним чоловікам, у житті яких завжди є місце для нових перемог і досягнень.

 

Аромат Carolina Herrera 212 Men (Кароліна Херрера 212 Мен) - енергійний, елегантний і чуттєвий парфум, що дарує неперевершене відчуття прохолоди і внутрішнього спокою. Есенція немов випромінює мужність і справжню витонченість, що відрізняє її від більшості сучасних ароматів. Carolina Herrera 212 поводиться на шкірі надзвичайно природно і немов закликає свого власника забути про умовності середовища і слідувати своїм інстинктам. Композиція "212" це символ природності та енергійності, класичний чоловічий запах. Він надає чоловікові індивідуальність і елегантність, він закликає йти своїм шляхом, нікуди не звертаючи і не розмінюючись на дрібниці.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, грейпфрут, зелені ноти, лаванда, петітгрейн, спеції

Конечная нота    —   ветивер, гваякове дерево, лабданум, ладан, мускус, сандалове дерево, ладан, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок