Carolina Herrera 212 Vip Men (Кароліна Херрера 212 віп Мен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2776
2 780 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Carolina Herrera 212 Vip Men (Кароліна Херрера 212 віп Мен) тестер  

Carolina Herrera 212 Vip Men (Кароліна Херрера 212 віп Мен) це яскравий і нестандартний аромат для молодих експресивних чоловіків, сповнених енергії, планів і мрій. Це сексуальний аксесуар для клубних вечірок і побачень, покликаний спокушати і вабити, приваблювати і зачаровувати спокусниць, які наче метелики злітаються на магічну ауру цього парфуму. Лише кілька крапель Carolina Herrera 212 Vip Men на шкірі можуть перетворити сірий і нудний образ на сексуальне карнавальне вбрання, що підкреслює найкраще в чоловікові, приховує недоліки і вади. Аромат укладений в модний флакон, гідний стати першою прикрасою вашої парфумерної колекції. Висока прямокутна форма пляшечки із закругленими кутами і стильним переходом від сріблясто-сірого до біло-сріблястого кольору флакона створює приголомшливий образ сучасного стильного аксесуара, а лаконічно виконана назва і логотип символізують мінімалізм і глобалізацію.

 

Парфуми Carolina Carolina Herrera 212 Vip Men (Кароліна Херрера 212 віп Мен) випущено 2011 року для молодих і стильних тусовщиків, закоханих у нічне життя, яскраві пригоди та незабутні емоції. Це прикраса для тих, хто звик підкорювати дівчат і жінок, хто зазвичай насолоджується їхньою увагою і шануванням, хто не перебуває в тіні інших, а сам випромінює разюче світло і блиск.Парфумерний букет символізує собою приватні вечірки Нью-Йоркського Мангеттена, потрапити на який можуть лише важливі персони, занесені до списків. Аромат Carolina Herrera 212 Vip Men відкриє для його власника будь-які двері, зокрема й найкращих будинків, вечірок і найнедоступніших жіночих сердець. Парфуми являють собою поєднання неповторної чуттєвості та вражаючої мужності, яка підкреслена пікантністю і багатогранністю інтенсивних нот, що входять до його складу. Це воістину сучасна прикраса для міського жителя, для підкорювача мегаполісу, закоханого в його метушню і поспіх, динамічність і яскравість. Аромат підійде для харизматичного, веселого, сексуального й елегантного чоловіка, бажаного у жінок і шанованого серед чоловіків. Він бездоганно стильний і незмінно успішний, а тому належить до вершків суспільства і тих VIP-персон, яким доступно все і вся.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   джин, імбир, лайм, чорний перець

Конечная нота    —   деревина, шкіра, бурштин

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок