Carolina Herrera CH Men (Сі Ейч Мен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2778
2 350 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Carolina Herrera CH Men (Сі Ейч Мен) тестер Carolina Herrera CH Men (Сі Ейч Мен)  

  Думаєте, тільки жінки здатні піддаватися невловимій чарівності оригінальних образів, які абсолютно не схожі на жодне зі звичних поєднань? "Як би не так!" - вирішили талановиті парфумери нашого часу і створили 2007 року прекрасний аромат Carolina Herrera CH в рамках парної серії, що став символом чоловічої привабливості та чарівного магнетизму. Він увібрав у себе подих відразу декількох ароматних композицій, завдяки чому народився унікальний спектр чуттєвих насолод в одному флаконі.

 

  Магія дії Кароліна Еррера Сі Ейч Мен для чоловіків, в першу чергу, реалізовується в тому, що його звучання не можна охарактеризувати одним словом. Цей парфум не можна віднести ні до солодких ароматів, ні до свіжих екстрактів, нік фруктових мелодій. Композиція елітного походження завдяки ідеально підібраному складу компонентів видається настільки самобутньою та елегантною, що її можна уособлювати з початком нової епохи найбільш значущих ароматів в історії людства. Шляхетний характер туалетної води іменитого походження підкреслять насиченим і зачаровує шлейфом, здатним зберігати своє звучання дуже довгий час. Водночас Carolina Herrera Ch не можна назвати парфумом із важким характером, він не нав'язуватиме власнику владні ноти свого звучання, скоріше, навпаки, зігріє душу дещо терпким ароматом. Ба більше, багато жінок просто не можуть встояти перед красою Carolina Herrera CH настільки, що негайно переводять його в розряд ароматів у стилі унісекс. Тому чоловіки незмінно прагнуть купити цю елітарну туалетну воду, щоб тривалий час насолоджуватися філософією її цвітіння та обдаровувати незмінних прихильниць по-справжньому сексуальним і чуттєвим парфумом.

 

  Самобутність чоловічої впевненості відбилася і на флаконі композиції: строгість форм, лаконічність кольору, витонченість ограновування стимулюють бажання придбати елегантну посудину з дивовижною рідиною і прикрасити нею власну колекцію улюблених ароматів. Що стосується паперової упаковки, то оригінальність її звучання покликана вказати на звичну якість перевіреного виробника і ще раз упевнитися в благородстві одного з найкращих парфумів сучасності.

 

  TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, грейпфрут

Конечная нота    —   амбра, ваніль, карамель, шкіра, мох

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок