Chanel Allure Homme Sport (Шанель Аллюр Хоум Спорт)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2793
3 820 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Chanel Allure Homme Sport (Шанель Аллюр Хоум Спорт) тестер

Енергія, що перетікає в рішучість, прагнення перетнути кордони. Ризик. Адреналін. Він готовий діяти і протистояти один на один, перемагаючи страх, демонструючи свою спритність і силу. Рухатися вперед не просто, але поруч із ним Chanel Allure Homme Sport (Шанель Аллюр Хоум Спорт) - і це вірний союзник, який забезпечує граничну концентрацію. Справжня чоловіча краса, що приваблює жінок, прихована саме в цих поняттях, і неймовірно точно відтворити такий привабливий чоловічий образ Chanel вдалося саме в цьому ароматному шедеврі.

 

Парфуми, які дарують свободу, звільняючи від кайданів, дозволяють бути самі собою, тому вони заворожують з першої секунди знайомства. Занурюючи у вир енергії та прохолоди, композиція спортивного аромату відкривається яскравими нотами мандарина й апельсина, доповнені відтінком морської води. Ця ароматна суміш бадьорить, притягує увагу своїм незвичним звучанням, але на зміну яскравому спалаху і викиду адреналіну приходить спокійний ритм серця, переданий нотами таємничого неролі, смолистого кедра і ароматного перцю. Допомагаючи сконцентруватися на головному, Chanel Allure Homme Sport (Шанель Аллюр Хоум Спорт) завершується шлейфом з амбри, ванілі, бобів тонка і мускусу, надаючи мужньому образу сексуальності.


Яскравий аромат, що запам'ятовується, як подарунок долі, дарує шанс змінити те, що ще вчора здавалося не під силу. Геніальний парфумерний шедевр, який поєднав світ спорту і розкоші, здатний на багато що. Не варто нехтувати таким подарунком долі. Хто знає, до яких вершин приведе вас цей вірний союзник, що прийшов з Олімпу парфумерії?

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   альдегіди, апельсин, червоний мандарин, морські ноти

Конечная нота    —   амбра, білий мускус, боби тонка, ветивер, мускус, елемі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок