Chanel Bleu de Chanel (Шанель Блю де Шанель)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2795
4 050 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Chanel Bleu de Chanel (Шанель Блю де Шанель) тестер

Chanel Bleu de Chanel (Шанель Блю де Шанель) створений для чоловіків, у яких відсутні умовності та соціальні рамки, вони йдуть по життю власною дорогою і постійно залишаються фаворитами. Їхня життєва філософія - це непередбачуваність. Першим відчувається ширяюча пелена дерев лимона й апельсина, що ростуть у Сицилії та Калабрії. Від самого початку стає зрозуміло: що запах веде вас у найнесподіванішому напрямку. Кілька колоритних спалахів - і початкові нотки вислизають, розкриваючи шлях набагато більш зухвалим і буйним акордам кедра: його безпристрасній елегантності, таємному теплу. Звучання кедра множиться пікантним жасмином і тому переступає всі очікування. Згодом кедр об'єднується з ветивером. І фінальні кілька крапельок лідину та пачулі викликають у свідомості картини того місця, де дерева і землю пестить світло і де можна відчути нескінченну свободу.

 

Парфумерна композиція створена для "статусних" чоловіків - тих, для кого власний імідж найважливіший, хто підбирає колір костюма до машини й аромат до настрою. Аромат Chanel Bleu De Chanel - п'єса, написана геніальним автором у трьох актах. Тільки потрапивши на шкіру, парфум починає звучати свіжими енергійними нотами. Володар аромату наче відчуває вітерець, що пробігає по шкірі, він ще не зовсім розуміє, що сталося, але вже з глибин його душі виривається відчуття повної свободи. Шлейф із пряних ароматів надає власникові аромату впевненості в собі і залишає за ним спокусливий і мужній серпанок, абсолютно чарівний для прекрасної статі. Спочатку аромат Шанель Блю де Шанель призначений для сучасного чоловіка.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   апельсинове дерево, грейпфрут, лимонне дерево, рожевий перець

Конечная нота    —   жасмин, кедр, ладан

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок