Christian Dior Addict 2 (Крістіан Діор Аддікт 2)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2801
4 050 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Addict 2 (Крістіан Діор Аддікт 2) тестер

Це радісна квітково-фруктова туалетна вода, яка уособлює собою букет жіночності та заряд оптимізму, представлений у високому оригінальному флаконі рожевого кольору. Вона покликана піднімати настрій, бадьорити і зачаровувати.

 

Свіжий, романтичний і легкий аромат адресований активним і життєрадісним жінкам, готовим до нових відкриттів і звершень. Dior Addict 2 підкреслює привабливість і сексапільність своєї власниці, будучи останнім штрихом неповторного образу сильної, але водночас ніжної і вразливої дівчини.

 

Парфум уклав у собі м'яку чуттєвість та іскристу енергію завдяки багатій фруктовій композиції - освіжаючому літньому коктейлю, який ідеально збалансований, ідеально солодкий, ідеально молодий та ідеально романтичний. Так, фруктово-квіткові нотки привносять легкого кокетства, а чуттєве звучання грейпфрута з конвалією, лотоса з ананасом, кавуна з мускусом, фрезії з гренадином, бергамота з сандаловим деревом надає загадковості та глибини.

Настав час дивувати і вражати чоловіків з таким шаленим ароматом від бренду Christian Dior!

 

Дата випуску: 2005


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   апельсин, бергамот, грейпфрут, фрезія

Конечная нота    —   кедр, мускус, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок