Christian Dior Dior Homme Sport (Крістіан Діор Діор Хом Спорт)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2812
2 500 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Dior Homme Sport (Крістіан Діор Діор Хом Спорт) 

Christian Dior пропонує змінити обстановку і запрошує здійснити подорож у світ задоволення і розкоші, у світ розслабленого відпочинку і дозвільного проведення часу - на французьку Рив'єру. Christian Dior Dior Homme Sport (Крістіан Діор Діор Хом Спорт) втілює мрії про відпочинок для багатих і знаменитих, запрошуючи у світ, де панує безкрає синє небо, тепле море і яскраве сонце, де розкіш і шик стають всього лише штрихами повсякденного життя. Разом з Dior Homme Sport Ви відчуєте себе героєм чарівної історії, сюжет якої розгортається з неймовірною швидкістю!

 

Christian Dior Dior Homme Sport (Крістіан Діор Діор Хом Спорт) - чистий і стильний запах, що втілює спортивний стиль і чоловічий дух, як його представляє Діор: чуттєвим, розкішним і впевненим у собі. Чудовий і п'янкий своєю свіжістю, він приховує в собі багато загадок і навіть таємну небезпеку, це схоже на зіткнення з магічною алхімією. Цей пудрово-деревно-зелений спортивний аромат починається з акордів імбиру і сицилійських цитрусових. Вишукане серце композиції побудоване навколо тосканського ірису, який надає аромату трохи ретро-звучання. Деревне завершення композиції затихає на мужньому звучанні містичного і потужного віргінського кедра.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   італійський апельсин, квіти імбиру

Конечная нота    —   білий кедр, зелені ноти

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок