Christian Dior Homme (Крістіан Діор Хомм)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2815
2 700 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Homme (Крістіан Діор Хомм) тестер 

  Christian Dior Dior Homme майже містичний аромат для яскравого чоловіка. Привабливість чоловіка - в таємничому минулому, його стиль - у вислизаючому сьогоденні, мрії - в незримому майбутньому. Dior Homme - це образ чоловіка, що поєднує в собі спогади минулого, хвилини сьогодення і мрії про майбутнє. Майже досконалий у всій множинності своїх проявів, він вміє бути елегантним і суворим, впевненим і романтичним. Мелодійний завдяки привабливому звучанню квітково-деревних нот і класично витончений, цей парфум миттєво виділяє свого власника з натовпу.

 

  Такого чоловіка можна назвати досконалим у безлічі його проявів. Адже йому вдається бути одночасно суворим, елегантним, романтичним і впевненим у собі. Ця парфумерія дуже мелодійна завдяки знаходженню в ній квітково-деревних нот. Кожен чоловік, який став володарем цього запаху, обов'язково буде виділятися з натовпу однотипних представників чоловічої статі.

 

  Це унікальна туалетна вода для представників сильної статі, що поєднує в собі сучасність із традиціями будинку Dior. Над сміливим, розкішним, елегантним пудровим ароматом, який виражений деревними нотами і мужніми акордами ірису, трудився знаменитий Олівер Польж, в результаті представивши нову класику Dior в неокласичних реаліях.


Вперше для цього бренду Крістіан Діор Хомм доповнив однойменну лінію одягу. Солодко-пудрова квіткова композиція втілила образ "стилю, мрії і таємниці" справжнього чоловіка, пронесений крізь час.

У верхніх нотках звучить лаванда, що надає солодкувато-трав'янистого запаху, і тютюн. Такі чуттєві й магічні нотки змінює незвичайний, пронизливий абсолют ірису, а на завершення гармонійно додається ветивер.

 

  Цей тестер має оригінальний флакон без кришечки, її замінює фіксатор. Упакована туалетна вода в просту картонну коробочку.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, лаванда, шавлія

Конечная нота    —   ветивер, шкіра, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок