Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet (Міс Діор Чері Блюмінг Букет)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2819
4 650 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet (Міс Діор Чері Блюмінг Букет) тестер 

  І знову чарівний жіночий аромат Miss Dior Cherie, створений Christine Nagel (Христиною Нагель) для Будинку Крістіан Діор у 2005 році, засяяв новими фарбами квітучого букета в оновленому виданні Міс Діор Чері Блюмінг Букет.

 

  Стан закоханості, легкий настрій, милування квітучими садами і сп'яніння весною - всі ці відтінки Дім Dior з'єднав в одну чарівну мелодію, що стала летючим вальсом Blooming Bouquet!

 

  Ця ніжна версія популярної Miss Dior Cherie - для найромантичніших і наймрійливіших натур. Для них весна найочікуваніша і найпрекрасніша з усіх пір року. Вони марили і бажали її появи так пристрасно, що весна вирішила погостювати ще!

 

  У чарівному звучанні запаху Miss Dior Cherie Bloomieng Bouqet розпізнається ніжність, витонченість, чуттєвість, відкрита пристрасть, флірт і навіть трохи зухвалість. Це дивовижне поєднання подарує власниці цього аромату неповторну чарівність і особливу привабливість, здатні підкорювати неприступні чоловічі серця і позбавляти чоловіків розуму. 

 

  Оновлена варіація Miss Dior Cherie Bloomieng Bouquet стала легшою, м'якшою і ніжнішою. Парфуми Miss Dior Cherie Bloomieng Bouquet позбавлені нудотності та химерності. Одягнувши ці парфуми, ви немов одягаєтеся в шовк, і стаєте досконалою, ваші шанувальники божеволіють, захоплюючись вами.  

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   апельсин, цитруси

Конечная нота    —   мускус, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок