Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau

Відкласти
Порівняти
Артикул:2820
3 700 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau тестер Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau 

Відчиніть вікно своєї задушливої кімнати і дозвольте вітру юності та оптимізму увірватися в неї. Пройде всього одна мить, і він огорне вас легкими квітковими ароматами. Намалює у вашій уяві сотні яскравих картинок, пробудить найприємніші емоції і подарує непорушне життєлюбство.

 

Вітер схопить вас у міцні обійми, що пахнуть екзотичним грейпфрутом, вирощеним під жарким сонцем. Візьме вас на свої сильні руки, і ви відчуєте аромат запашної гарденії, що свідчить про прихід теплої пори року. І, нарешті, ніжно вкладе вас у м'яке ложе, що пахне стійким мускусом. 

 

Туалетна вода Miss Dior Cherie L`Eau Cherie L`Eau від Christian Dior - це символ вітряної молодості та любові до життя. Це та маленька, але така яскрава іскорка, що горить у ваших очах. Аромат чекає на вас у стильному прямокутному флаконі, прикрашеному кокетливим бантиком.

 

Дата випуску: 2009


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   грейпфрут

Конечная нота    —   мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок