Dolce & Gabbana Pour Homme (Дольче і Габбана пур Хом)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2841
3 600 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Dolce & Gabbana Pour Homme (Дольче і Габбана пур Хом) тестер

  Dolce&Gabbana Pour Homme - втілення мужності та індивідуальності. Настільки ж унікальний як стиль Dolce&Gabbana, цей аромат - суміш щирої іронії та безпосередності. Підбадьорлива, динамічна свіжість є наслідком поєднання цитрусових нот із легкими та свіжими квітковими відтінками й деревиною. Аромат Dolce & Gabbana Pour Homm призначений для чоловіка, який хоче не створити враження, а просто бути собою.

 

  Дольче і Габбана пур Хом - це парфуми, які підійдуть сильним, елегантним чоловікам, які вважають за краще в будь-якій ситуації зберігати власну індивідуальність. Парфуми Дольче Габбана Пур Хом - це перші чоловічі парфуми, які були представлені Будинком Dolce & Gabbana Італії, який зміг завоювати визнання багатьох людей. Цей парфум став одним із найкращих уособлень стилю бренда.


Розробники зазначають, що Dolce&Gabbana Pour Homme (Дольче і Габбана пур Хом) є дивовижною сумішшю щирої іронії та недбалості, яка властива кожному чоловікові. Початок аромату вирізняється різкістю та чистотою, адже він складається з відтінків апельсину, бергамоту, мандарину, лимону та неролі. "Серце" - це трав'янисто-пряна композиція, в якій можна відзначити лаванду, естрагон, мускатну шавлію, перець і кардамон. Наступний етап - це дивовижний аромат кедра і сандалу, бобів тонка, тютюну, ірису, мускусу. Саме це стає чудовим завершенням композиції. Не дивно, що цей парфум обирають чоловіки, яким до вподоби індивідуальність за будь-яких умов, упевненість у собі, сила та емоції. Dolce & Gabbana pour Homme стане найкращим вибором для справжнього чоловіка!

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю та стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

 

Начальная нота    —   бергамот, мандарин, неролі, цитруси

Конечная нота    —   білий кедр, боби тонка, тютюн

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок