Chanel Allure eau de parfum (Шанель Алюр еу де парфум)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2783
3 950 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Chanel Chance Eau de Parfum (Шанель Шанс еу де парфум) тестер   

Chanel Allure eau de parfum (Шанель Алюр) як дорогоцінний камінь з безліччю граней. Замість традиційної триступеневої піраміди парфумер Жак Польж створив композицію з 6 "граней", подібно до майстерно обробленого діаманта. В ароматі Allure немає домінантної ноти - на кожній жінці він відчувається по-різному і ніколи не повторюється, пропонуючи кожній неповторний аромат, що поступово розкривається впродовж дня залежно від ситуації та обраного образу, але водночас завжди працює в напрямі створення бездоганного стилю та слугує гармонійним і непомітним доповненням образу. Завдяки унікальному балансу і поєднанню нот аромату, кожна жінка може знайти в цьому парфумі щось, що повністю відповідає її уявленням про ідеальний аромат і підійде саме для її стилю.

 

Парфуми Chanel Allure eau de parfum (Шанель Алюр) дадуть вам змогу стати ще яскравішими, більш потужно підкреслити свої позитивні якості та звести до мінімуму недоліки, якщо вони, звісно ж, у вас є! Здатність парфумів видозмінювати ваш образ залежно від вашого настрою - головна відмінність культового парфуму від усіх інших парфумерних шедеврів фірми Шанель. Чарівність і елегантність, закінченість модного образу - є фірмовим стилем, який вирізняє парфумерію бренду, створеного великою жінкою XX століття Coco Chanel. Витонченість і вражаюча агресивність сексуального образу були задумані Великою Мадмуазель і досі втілюються в життя.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бурбонська ваніль, лимон

Конечная нота    —   жасмин, травнева троянда, півонія

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок