Chanel Coco Mademoiselle (Шанель Коко Мадмуазель)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2786
5 350 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Chanel Coco Mademoiselle (Шанель Коко Мадмуазель) тестер 

  Є особливі речі для особливих випадків. І Chanel Coco Mademoiselle (Шанель Коко Мадмуазель) цей терпкий, зігріваючий парфум - не виняток. Багатий шлейф цих вишуканих парфумів неможливо переплутати ні з чим. Невидима нитка аромату створює неповторне мереживо, що має магнетичну привабливість. Як нитка найніжніших перлин, збудовані стрункі ноти парфуму. 

 

  Кілька іскристих крапель на тонкі, ніжні зап'ястя - в жінці прокидається щось особливе, хвилююче. Вона вже не йде, вона пливе на хвилях цитрусової свіжості та запаморочливої прянощі пачулі, що переплітається з ніжними нотами троянди і жасмину. Coco Mademoiselle (Коко Мадмуазель) оцінить молода, елегантна жінка, не позбавлена темпераменту. Гіркота пачулі і терпкість ветівера під стать елегантній леді з гарячим серцем і холодною головою.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   апельсин, бергамот

Конечная нота    —   ветивер, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок