Dolce & Gabbana The One Essence (Дольче Габбана Зе Ван Ессенс)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2832
4 300 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Dolce & Gabbana The One Essence (Дольче Габбана Зе Ван Ессенс) тестер

На самому початку свого неповторного розкриття Dolce & Gabbana The One Essence ляже на жіночі плечі прозорою, тонкою накидкою, витканою з найніжніших фруктових нот. І її шовкові ниточки переливатимуться веселкою теплих, цитрусових відтінків на ніжній жіночій шкірі. Часом вони змінюватимуться на оксамит медового персика, а часом - на найлегші, наче пір'їнки, рожево-полуничні ноти лічі.

 

У "серці" Dolce & Gabbana The One Essence у найніжніший шовк фруктової накидки вплетуться чуттєві й солодкі, великі лілії та виразні жасминові квіти. І в якийсь момент, коли густі квіткові запахи стануть не такими помітними, здасться, ніби чарівна накидка впала з плечей і залишила після себе лише тонку цівку солодкого диму, який виростає зі смолистої амбри, деревної ванілі та сухого ветівера. І аромат цей знову перетворить свою володарку, перетворюючи її з казкової німфи на таємничу незнайомку, яка з посмішкою Джоконди крокує безлюдними осінніми вулицями.

І це зовсім неважливо - бути німфою або загадковою леді, адже Dolce & Gabbana The One Essence у будь-якому з варіантів звучатиме так, що всім і кожному захочеться розгадати таємницю його прекрасної власниці.


TESTER - это демонстрационный вариант аромата, не имеющий абсолютно никаких отличий по качеству и стойкости аромата от варианта для продажи! Разница между ними только в том, что тестеры выпускаются в так называемой технической упаковке (простой картонной коробке, отличной от той, в которой выпускают флаконы для продажи) и обычно не комплектуются крышкой. По этой причине цена тестера всегда значительно ниже.

Начальная нота    —   бергамот, лічі, мандарин, персик

Конечная нота    —   амбра, ваніль, ветивер

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок