Lancome La Vie Est Belle (Ланком Ла Віє Ест Бель) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2952
2 670 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Lancome La Vie Est Belle (Ланком Ла Віє Ест Бель) тестер


  Назва Lancome La Vie Est Belle в перекладі з французької означає "життя прекрасне". Чуттєвий і ніжний аромат щиро відповідає на найбільш хвилююче запитання: Що таке щастя?  Багатство, слава, розкіш...? Що як щастя - це внутрішнє Світло, відчуття внутрішньої гармонії та свободи... Чудове Світло, що наповнює сяйвом Ваш погляд, осяває своїм теплом усіх, хто перебуває поруч із Вами... У цю мить життя стає по-справжньому прекрасним - La Vie Est Belle!


 Своєю появою аромат Lancome La Vie Est Belle (Ланком Ла Віє Ест Бель) відкриває нову еру, що заперечує штучну розкіш, диктат моди і всесильність грошей. Відійшовши від правил і стереотипів, оберіть свій власний шлях до щастя. Життя прекрасне, тому, що так вирішили Ви самі.


 Для втілення сміливої та щирої ідеї аромату об'єдналися найкращі парфумери Франції. Унікальна ідея породжує унікальний підхід: уперше елегантний і аристократичний Ірис Палліда поєднується з грайливими й апетитними нотами карамелі, спеціально приготовленої з бобів Тонка. Дорогоцінні абсолюти натуральних ефірних олій жасмину і квіток апельсина поєднуються з теплим деревним пачулем і...


  Lancome La Vie Est Belle (Ланком Ла Віє Ест Бель) - це щастя, укладене у флакон. Щира посмішка щасливої жінки - що може бути привабливішим, бажанішим, прекраснішим... Сьогодні "кришталеву посмішку" La Vie Est Belle прикрашає стрічечка з сяючої органзи, пов'язана навколо шийки флакона, що уособлює невагомі крила свободи...


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   груша, чорна смородина

Конечная нота    —   боби тонка, ваніль, цукерки праліне, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок