Escentric Molecules Molecule 02 (Ексцентрик Молекула Молекула 02) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2853
3 100 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Escentric Molecules Molecule 02 (Ексцентрик Молекула Молекула 02) тестер

Дуже незвичайний, зі східно-деревним характером аромат-унісекс Escentric Molecules Molecule 02 дивує тим, що розкриває таємницю свого аромату не відразу. З блоттера навіть може здатися, що парфум нічим не пахне. Однак, варто нанести цей парфум безпосередньо на шкіру, як починається щось чарівне. Невагомо-оксамитові, дуже чуттєві і відтінки, що переливаються, огорнуть вас флером чарівності і сексуальності. Цей революційний аромат побачив світ у 2008 р. завдяки таланту сучасного парфумера Geza Schoen.

 

Основа цієї заворожливої композиції - інноваційна молекула, що отримала назву "Амброксан". Вона відповідає за такий витончений, багатогранний, делікатний та еротичний відтінок парфуму Escentric Molecules Molecule 02. Доповнюють аромат запахи оксамитової деревини, м'які мінеральні та теплі амброві ноти. Композиція ділиться ніжністю та світлом, покликана дарувати радість, пробуджувати почуття любові. Колекція чарівних ароматів Escentric Molecules – справжня революція у сфері парфумерної творчості!

 

Escentric Molecules Molecule 02 ("Ексцентрик Молекула Молекула 02") - це таке неповторне поєднання, як і в ароматі Escentric 02, в його основі застосований натуральний ambroxan. Цей унікальний аромат з'явився на світ у 2008 році. Спершу може здатися, що аромат не містить власного запаху, проте це лише так здається. Вступаючи в реакцію зі шкірою, композиція Ексцентрик Молекула 02 ніби обертає її легким серпанком, і надає їй теплоти та сексуальності.

 

Однак, в той же момент, аромат досить м'який і освіжаючий, ніби питна вода з джерела, і наділений особливістю мінерального ефекту, що розкривається лише з часом. Духи Escentric Molecule 02 нагадує за складом аромат Escentric Molecules Escentric 02. Його компоненти включають мускус, а трішки фіалки, бузини, а також гедіон створюють початок спалаху аромату бурхливої і вибухової хвилі.

 

На відміну від Escentric 02, туалетна вода Molecule 02 включає ще боронал і амбринол, які дозволяють відчути аромат теплоти, ніжності та гладкості. Цей аромат створює надзвичайну ауру, яку не помітити, просто неможливо.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот

Конечная нота    —   Iso E Super

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок