Burberry Weekend Women (Барбері Вікенд Вумен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2746
2 900 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Burberry Weekend Women (Барбері Вікенд Вумен) тестер 

Burberry Weekend Women (Барбері Вікенд Вумен) - це легкий і повітряний сонячний аромат, який струмує ніжністю, легкістю і чарівною юністю. Він витканий з невидимих ниток цитрусових і квіткових нот, які сплітаються в чарівний візерунок, що підкреслює первозданну природну чистоту і чарівність. Серце цих парфумів звучить привабливим нектарином і вабить пахощами букетів гіацинта, а базові ноти завершують картину елегантними нотами кедра і сандала. Burberry - це набагато більше, ніж просто торгова марка, це жива легенда, яка звучить у серцях і умах мільйонів жінок і чоловіків усього світу. Це ім'я стало символом справжньої вишуканості і водночас невимушеності, символом справжнього смаку і стилю без фальші.

 

  Burberry Weekend Women - це аромат на кожен день, який водночас здатний прикрасити повсякденність соковитими кольорами яскравого сонця, ранкового лісу і літнього неба. Його не можна назвати непомітним або простим, він обов'язково виділить свою власницю з натовпу, але зробить це витончено і за всіма канонами справжнього англійського стилю. Жіночний і м'який, він нібито підкреслює і розкриває природну жіночу елегантність і витонченість. Цей унікальний аромат оформлений у флаконі з матового скла, який виконаний у стилі сучасної скульптури.

Парфуми Барбері Вікенд - це відкритість і щирість почуттів, вечір біля вогнища з коханою людиною, ніжність теплого весняного вітру і золотистих сонячних променів. Цей парфум синтез двох, здавалося б, протилежних начал. Парфумери Burberry прагнули поєднати в цьому ароматі образ сучасного міста, з його динамікою і ритмом разом зі спокоєм і умиротворенням природи. Власниця Burberry Weekend незалежна, вільна і молода. В її руках увесь світ людей, з яким вона недбало грає, але водночас вона гармонійна з природою, а в її серці живе справжня і щира любов. Вона йде вулицею, нібито ширяючи над землею, а її плечі ласкаво вкривають ніжні сонячні промені. І навіть коли небо затягнуть хмари, з нею завжди її маленьке чаклунство, яке будь-якої миті дасть змогу відчути себе в обіймах теплого літнього вітру.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   мандарин, резеда, шавлія

Конечная нота    —   білий кедр, мускус, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок