Givenchy Ange ou Demon (Живанші Енж Про Демон) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2877
0 грн.
Немає у наявності
Знайшли дешевше?

Givenchy Ange ou Demon (Живанші Енж Про Демон) тестер

Ange ou Demon – це загадка. Його володарка – сліпуча жінка, втілення ідеалу чистоти та чуттєвої спокуси одночасно. Вона настільки прекрасна, що вона засліплює всіх чоловіків, змушує їх втрачати над собою контроль і вони виявляються безпорадно і безнадійно закохані в неї. Чи ангел вона, чия гармонія вразила вас? Чи демон, який захопив вас своїми ілюзіями? Як у кришталевому лабіринті, чоловіки губляться у її загадковому та глибокому погляді. Вона вносить ноту авантюризму в їх звичайні життя і переносить з поетичного світу сновидінь.

 

Квітково-орієнтальна композиція народжена союзом чистоти та загадки. Кришталеві та жіночні початкові ноти розкриваються ароматами свіжого калабрійського мандарину та білого кмину, які доповнюються чуттєвими нотами шафрану. Яскраве, благородне «серце» несе із собою відтінки харизматичної, сильної та чуттєвої лілії, чия квіткова пряність відтіняється м'якою орхідеєю Maxillaria та загадковою аурою іланг-ілангу. Привабливі та загадкові базові ноти складається з елегантного дубового моху, що збуджує палісандрову деревину, ванілі та бобів тонка.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   мандарин, чебрець / чебрець, шафран

Конечная нота    —   боби тонка, ваніль, дуб, палісандр, рожеве дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок