Tom Ford Neroli Portofino тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2983
6 960 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Tom Ford Neroli Portofino тестер  


Tom Ford Neroli Portofino - веселий і оптимістичний, напористий і самовпевнений. Сонце і морський бриз, запах свіжозрізаних квітів і тропічних фруктів - все це втілив у собі теплий і чуттєвий унісекс аромат, адресований темпераментним і цілеспрямованим людям, які не знають, що таке втома. Аромат неролі, змішаний з ніжністю квітучого апельсинового дерева, бадьорить і додає нових сил.


Морський бриз освіжає і заспокоює, ніжно приймаючи в свої обійми тих, хто шукає усамітнення, а теплі нотки сірої амбри, немов безцінні перлини, надають Tom Ford Neroli Portofino шарму і м'якості, матовості і легкості.


Ментальною батьківщиною цієї парфумованої води стало маленьке затишне містечко Італії - Портофіно. Tom Ford Neroli Portofino слово відображає всю гаму емоцій того, хто під час подорожі потрапив у це місце і вирішив насолодитися всіма його красотами.


Мандрівник у Портофіно неодмінно буде підкорений ніжним морським бризом, що змішався із запахом свіжої випічки - адже на маленьких вуличках так багато кондитерських. За ним усюди слідуватиме аромат квітів і вже дозрілих фруктів. І тоді мандрівник переконається, що рай на землі є. І шматочок його можна забрати у флаконі Tom Ford Neroli Portofino. І він, звичайно, не відмовиться це зробити.

Начальная нота    —   бергамот, мандарин

Конечная нота    —   амбра

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок