Trussardi Donna White (Труссарді Донна Вайт) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2992
3 200 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Trussardi Donna White (Труссарді Донна Вайт) тестер  


Trussardi Donna White (Труссарді Донна Вайт) висловив сучасну харизматичну жіночність, сповнену сяйва краси і чуттєвості, чарівності і розкоші. Чистота і пристрасть білого. Присвячений образу сучасної жінки, елегантної та чуттєвої, незалежної та сильної.


Аромат Trussardi Donna White (Труссарді Донна Вайт) відразу ж створює сяючу фруктову ауру з живих цитрусових нот пікантного юзу і цитрона. Трепетну свіжість "початку" підсилюють росисті акценти вологих фруктів. Ніжні відтінки білих квітів у нотах "серця" створюють образ чарівної жінки, красивої від природи. Вишня і легкий флердоранж змішуються з розкішним ароматом чаю з жасмином і землистими акцентами водяних лілій. Насичені деревні тони в "шлейфі" роблять аромат Trussardi Donna чарівно сексуальним. Поєднання чуттєвих білих пачулів, насиченого кедра і кремового сандалу створює незвичайний "листковий" ефект. Тепла, золотиста ваніль додає спокусливого відтінку.


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   лимон, фруктові ноти, юзу

Конечная нота    —   ваніль, вірджинійський кедр, пачулі, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок