Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:3008
3 100 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum тестер  


Випущений 2014 року, Black Opium - це глибокий і таємничий аромат від Yves Saint Laurent, який прискорює пульс і викликає справжню парфумерну залежність. Посадивши вас одного разу на гачок, магнетична сила Black Opium не відпустить до повного задоволення бажання володіти ним до останньої краплі. Пряна солодкість, що відкривається в акордах парфумерної композиції Black Opium, акцентує темні й таємничі сторони класичної композиції Opium від YSL.


Парфумерна піраміда аромату вибудувана навколо яскравої ноти кави. Чарівний кавовий лейтмотив відтіняється нотами квіток апельсина, флердорнжа, ніжного жасмину, пікантного рожевого перцю, пачулі та кедра. Парфумерна композиція укладена у витончений чорний флакон, що мерехтить розсипом тисячі зірок. Не намагайтеся протистояти п'янкій мелодії Black Opium, адже найкращий спосіб позбутися спокуси - піддатися їй!


Парфумери: Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Olivier Cresp, Honorine Blanc


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   кофе

Конечная нота    —   ваніль, кедр, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок