Armand Basi In Blue

Відкласти
Порівняти
Артикул:2737
1 760 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Armand Basi In Blue тестер  

Це елегантна туалетна вода для вишуканих чоловіків, яка вже отримала гідні оцінки. Парний аромат до жіночих парфумів Armand Basi In Red, насправді, чудовий. За характером і за кольором він нагадує море. Один флакон втілив у собі ніжність і пристрасть, умиротворення і силу.

Цю туалетну воду створено поєднанням особливого дизайнерського стилю іспанського бренду й останніх тенденцій моди. Вона продовжує розвиток "природної" концепції жіночих парфумів In Red, гармонійно втілюючи основні риси, які притаманні сучасним чоловікам.

Аромат розкривається середземноморською свіжістю бергамота, грейпфрутом, мандарином, мініатюрним листям коріандру. Після такої передмови в гру вступає квітка неролі, благородний лотос, насичений перець. Потім чорна смородина додає зухвалості й оригінальності, а базові деревні ноти, солодкість пачулі та вічнозелений дубовий мох обволікають витонченістю і чуттєвістю, підкреслюючи мужній характер.

Флакон, виконаний із прозорого скла, прикрашений зображенням гілки очерету, який впевнено і сміливо протистоїть природній стихії. При цьому лицьову частину розділили вертикальною блакитною смугою, це символ чоловічого начала. Синім кольором виражається безпосередній зв'язок природи і людини - найемоційніший аспект елегантності.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, грейпфрут, кардамон, мандарин

Конечная нота    —   деревні ноти, дубовий мох, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок