Bvlgari Jasmin Noir

Відкласти
Порівняти
Артикул:2750
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Bvlgari Jasmin Noir тестер

Створюючи парфуми Bvlgari Jasmin Noir, відомі парфумери модного дому Bvlgari, а саме Софі Лаббе і Карлос Бенейм, надихалися настроями епохи декадансу. Тому й не дивно, що в результаті їхній продукт вийшов містично похмурим і навіть певною мірою готичним. Не дарма, чи то через флакон, чи то через особливий чарівний аромат, парфум часто називають чорним золотом ночі.

 

Ароматна композиція парфумованої води Bvlgari Jasmin Noir не схожа на інші продукції у світі парфумерії. Жасминова основа вигідно з'єднується з мигдальною, до такої насиченої частини аромату доливають трохи гарденії, щоб тягнути до себе увагу всіх і вся, а потім скріплюють все, як печаткою, за допомогою ванільного аромату бобів тонка і лакричника. Деревні і зовсім трішки квіткові нотки аромату здатні збільшити жіночий шарм багаторазово, тож краще цей аромат обирати розкішним жінкам, жінкам, які розуміються на понятті харизми. Щоб потім не було проблем від надлишку уваги, потрібно відразу знати, на що йдеш.

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   гарденія

Конечная нота    —   боби тонка, деревина, лакричник

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок