Bvlgari Mon Jasmin Noir

Відкласти
Порівняти
Артикул:2751
0 грн.
Немає у наявності
Знайшли дешевше?

Bvlgari Mon Jasmin Noir тестер

Новий аромат парфумованої води Bvlgari Mon Jasmin Noir ефектно продовжує династію парфумів "Jasmin Noir" від модного ювелірного дому "Bvlgari". Що нового в цій моделі парфумів? Напевно, більше яскравості і менше важкого відчуття темного аромату. Таке відчуття, що в процесі створення парфумери намагалися з кожним разом удосконалити початковий аромат і постійно рухалися в бік досконалості.

 

Bvlgari Mon Jasmin Noir є новим продовженням відомих світу з 2008 року парфумів "Jasmin Noir". У новій інтерпретації аромату загальна палітра парфумів стала легшою і повітрянішою, але водночас не стала надто розбавленою і пасивною. Попередній рівень аромату розповідав нам про цілу метаморфозу під час руху від світла до темряви, але новий аромат парфумованої води Bvlgari Mon Jasmin Noir почав говорити про зворотне. Тут рух іде від темряви до світла, від важких нот до легких і невагомих, сповнених світла і ніжності.

Цей жіночий аромат не просто доносить у наше життя настрій містичного жасмину, він створює таку ситуацію, щоб символізмом свого наповнення розповісти нам, що в житті завжди все занадто мінливе. У цьому немає нічого поганого, адже якщо існує динаміка, то навіть погане в будь-яку мить можна змінити на хороше, а світла легкість цих парфумів тільки надихне на такий рух.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   конвалія, цитруси

Конечная нота    —   вірджинійський кедр, лист пачулі, мускус, нуга

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок