Bvlgari Omnia Crystalline (Булгарі Омнія Кристалін)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2754
2 300 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Bvlgari Omnia Crystalline (Булгарі Омнія Кристалін) тестер

Якщо найкращими друзями дівчини є діаманти, то Bvlgari Omnia Crystalline (Булгарі Омніа Кристалін) може замінити цілу компанію, адже цей аромат подібний до тисячі дорогоцінних каменів - блискучий, благородний, іскристий, елегантний і розкішний. Він підійде молодим жінкам, ніжним і романтичним, але таким, що знають собі ціну. Парфумерна композиція побудована на чотирьох акордах: бамбук приносить із собою прозору свіжість, наши, екзотичний японський фрукт, - дзвінку солодкість, квітка лотоса - витончену ніжність, а деревина бальзи - чуттєвість, яка обволікає. 

 

  Bvlgari Omnia Crystalline (Булгарі Омнія Кристалін) є делікатною свіжістю гірського кришталю, красивий і спокусливий аромат. Початкові ноти композиції складають акорди легкості та ніжності мандарина, шафрану, імбиру, японської груші, кардамону та чорного перцю. Ноти серця наділені чуттєвими ароматами чаю масала, чарівного лотоса, а база організована на основі білого шоколаду, індійської деревини, бамбука та коркового дерева. Саме комбінування смаків окремих нот, красиво передані відтінки, надаючи шкірі приємного запаху свіжого кристала на квітці лотоса.


Туалетна вода Bvlgari Omnia Crystalline (Булгарі Омнія Кристалін) наділена ніжним, жіночним і вражаючим характером. Флакон сам по собі є витвором мистецтва: за формою аналогічний оригінальному Omnia, він набув сріблястого блискучого одягу. Тепер він став ще більше схожий на дорогоцінну прикрасу.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю та стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   груша

Конечная нота    —   дерево гуаяк, дубовий мох, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок