Cacharel NOA (Кашарель НОА)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2762
1 990 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Cacharel NOA (Кашарель НОА) тестер

Дивовижний аромат туалетної води Cacharel Noa підійде жінці, яка цінує свою внутрішню чистоту і покладається на свої переваги. Аромат подібний до найніжніших пелюсток білих квітів, він дарує жіночій душі відчуття легкості буття, польоту і безтурботності.

 

Ноти білої півонії, лілії та жасмину так витончено поєднані з акордом білого мускусу, що вони видаються запашним символом досконалої жіночності, невинності. Персикові ноти нагадують про вміння любити щиро і без похмурих помислів, тільки в ім'я чогось вищого і світлого.  Підносять над тлінним світом фундаментальні ноти ладану, сандалу і коріандру. Легкими грайливими нотами чути аромати кавових бобів.

 

Унікальність цього парфумерного продукту ще й у тому, що тут немає надто насиченого і явного аромату, вся композиція радше слугує витонченим доповненням природного аромату жінки. Туалетна вода Cacharel Noa - це досконале незаплямоване світло французької парфумерії.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   білий мускус, біла півонія

Конечная нота    —   коріандр (кінза), кава

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок