Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme

Відкласти
Порівняти
Артикул:2794
3 690 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme тестер Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme

Перед вами туалетна вода, яку парфумери створили під натхненням від споглядання величезних океанічних хвиль. Автори композиції вважають, що істинний адреналін відчути можна тільки сам на сам з морем і вітром. І не зумівши чинити опір справжній чоловічій рішучості, силі та енергії, море з вітром знайшли компроміс в Allure Homme Sport Eau Extreme.

 

Неприборканий і зухвалий характер спекотного володаря такого аромату, ніби таємничий магніт, привертає увагу протилежної статі. Цілеспрямований і владний, цей чоловік завжди в центрі подій, сповнений невгамовної енергії, що приховує непередбачуваність подібно до хвиль, що вирують в океані. 

 

Неймовірно мужня і чуттєва, вируюча і повна емоцій парфумерна композиція, що належить до групи деревних і фужерних запахів, орієнтована на шляхетних, вишуканих і сильних чоловіків, здатних на красиві спонтанні вчинки. Парфумерний шедевр від відомого бренду закликає не відставати від життєвого ритму і завжди рухатися вперед!

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   кипарис, мандарин, м'ята, шавлія

Конечная нота    —   боби тонка, кедр, мускус, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок