Chanel Egoiste Platinum (Шанель Егоїст Платинум)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2797
3 790 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Ця туалетна вода є приголомшливою сумішшю мужності та енергії, призначеною для тих, хто любить дію, пригоди та подолання труднощів. Її символом є вогнетривка платина, що акумулює свою невичерпну енергію, щоб надалі віддавати її своїм власникам. Чоловік з таким ароматом завжди твердий у рішеннях, врівноважений і кмітливий. 

 

Парфумерну композицію розкриває чудова свіжість розмарину і лаванди, яку підтримує відтінок петитгрейна з Парагваю. Владність привносить бурбонська герань і шавлія з Кавказу, а на завершення відчувається п'янкий кедр. 

 

Такий аромат обирають упевнені, рішучі та пристрасні представники сильної статі як вечірній парфум або як вишуканий та елегантний аксесуар на кожен день. Як справжній егоїст, його володар завжди думає про себе в найкращому світлі, твердо стоїть на своїх позиціях і впевнений у власних рішеннях. 

 

Флакон аромату ідентичний оригіналу, зовнішня упаковка виконана зі "срібла".


TESTER - Тестер це демонстраційний варіант аромату, який додається виробниками до партії товару з метою реклами на місці продажу. Звертаємо вашу увагу на те, що жодних відмінностей (якість аромату, стійкість тощо) тестер від варіанту для продажу не має! Різниця між ними лише в тому, що оскільки тестери випускаються з метою реклами, фірма-виробник не настільки дбайливо ставиться до їхнього оформлення: вони пропонуються в так званому технічному пакуванні (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і часто не комплектуються кришкою. Від цього і нижча ціна тестерів.

Начальная нота    —   лаванда Високих Альп, розмарин, листя апельсинового дерева з Парагваю

Конечная нота    —   деревний мох, ветивер, кедр, ладан

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок