Christian Dior Homme Intense (Крістіан Діор Хомм Інтенс)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2816
2 500 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Homme Intense (Крістіан Діор Хомм Інтенс) тестер

  Це найсміливіша і найзухваліша парфумована вода в трилогії під назвою Dior Homme. Завдяки її відмінному чорному лейтмотиву прокидається незбагненне містичне почуття, ніби загадкова квітка, що розкривається в усій пишноті ночами.

 

  Dior Homme Intense є в міру стриманою, але привабливою завдяки насиченій деревній композиції, що поєднує квіткові нотки, які надають особливого шарму.

 

  Такий аромат обирають справжні джентльмени, чиї звички та життя загалом усталилися. Вони елегантні, люблять красиві речі, цінують затишок і знають толк у чоловічих напоях. Парфуми пробуджують у своєму власникові містичне і загадкове почуття пишноти, створюючи непохитний образ.

 

  Творці додали у формулу ще більше інтимної чуттєвості та складності, але вона все одно звучить напрочуд потужно. Спочатку розкривається вібрація лаванди. Характерного звучання надає чудовий ірис. На завершення відчувається теплий ветивер, відтінений благородним віргінським кедром, демонструючи чоловічу елегантність.

 

  Квітково-деревна інтенсивна версія аромату Homme Intense для чоловіків від Dior розкриває глибини інтимної чуттєвості, аристократичної елегантності та впевненої стриманості, підвладної лише істинно сміливим джентльменам, законодавцям власних життєвих правил.


Вершина букета Dior Intense (Діор Інтенс) практично повністю дублює мелодію оригіналу. Характерна для чоловічих ароматів лаванда впевнено відіграє свою партію. Головна тема Ірису проявляється одразу після початкового сплеску, щоб надати композиції м'якої райдужної аури, і характерного для дорогоцінної квітки пудрового забарвлення, сухішого порівняно з Dior Homme. Есенція насіння амбретти (гібіскуса), з'єднуючись зі спокійними квітковими нотами ірису в "серці", додає аромату нові, солодкі мускусні штрихи. До фіналу глибокий вплив ірису стає більш гладким і м'яким, без гострих граней. На задньому плані витає натяк шкіри, але квіткова партія домінує достатньо, щоб максимально завуалювати всі інші відтінки. Базовий акорд, що пахне теплом деревини віргінського кедра в земляних відтінках ветівера, вплетеного в динаміку ванільно-лавандового союзу, випромінює прояви вищої елегантності та розкішної респектабельності. 

 

  Цей тестер має оригінальний флакон без кришечки, її замінює фіксатор. Упакована туалетна вода в просту картонну коробочку.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! 

Начальная нота    —   лаванда

Конечная нота    —   ветивер, вірджиніанський кедр

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок