Christian Dior Miss Dior

Відкласти
Порівняти
Артикул:2809
3 740 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Christian Dior Miss Dior (Крістіан Діор Міс Діор) 

Як зберегти життєрадісність і цілеспрямованість у цьому бурхливому потоці подій? Як не втратити інтерес до життя і продовжувати цінувати кожну прожиту хвилину? Відповіді на ці запитання ви знайдете в лабіринті ароматів парфумованої води Miss Dior від Christian Dior. Відчиніть його двері і відчуйте, як нотки стиглого апельсина і бергамота, щедро присмаченого мандарином, направляють вас до розгадки. 

 

Почуйте виразне "Тепло... ще тепліше... зовсім гаряче", що пахне ніжним жасмином і пелюстками червоної троянди. І нарешті, відшукайте стародавній конверт із омріяною розгадкою, оповитий ароматом сандалу, ветівера і пачулі. 

 

Парфумована вода Miss Dior - це еталон якості, визнаний у всьому світі. Це безсмертна класика, яка буде актуальна завжди. Це дорогоцінний талісман, так необхідний кожній молодій та енергійній жінці.

 

Тип: денний, вечірній, для побачень


TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча


Начальная нота    —   апельсин, бергамот, мандарин

Конечная нота    —   ветивер, пачулі, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок