Clinique Happy For Men (Клінік Хеппі фо Мен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2782
2 100 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Clinique Happy For Men (Клінік Хеппі фо Мен) тестер  

  Clinique Happy Men (Клінік Хеппі Мен) дійсно шикарний, багатошаровий, сучасний квітковий аромат, який дуже іскриться своїми нотами гавайської весільної квітки і рубінового грейпфрута. Ці екзотичні ноти ще ніколи до цього моменту не використовувалися в парфумерії. Також в ароматі досить добре чуються ноти мімози і ранкової орхідеї. З найпочатковіших відтінків у фруктів, через саме "серце", а також "базу" з білих і екзотичних квітів, Clinique Happy чудово проносить атмосферу затишку, ніжності та турботи.

 

  Аромат Clinique Happy Men (Клінік Хеппі Мен) можна дуже сміливо віднести виразно до розряду унікальних, тому що тільки цей парфум здатний дарувати довгу свіжість. А коктейлі цитрусових грейпфрута і мандарина, досить добре гармонують з різними нотами морського повітря, одночасно зливаючись з деревними акордами. Парфуми включають до композиції такі незвичні компоненти як екзотичний фрукт каламанзі, мандарин, юзу та терпкий кафрський лайм. Рослинні відтінки дуже тонко можуть врівноважуватися запахами гуйяка, кипариса і кедра. Усі інгредієнти чудово доповнюють один одного, водночас даючи змогу насолоджуватися великою кількістю свіжості. Також бувають такі моменти у Вас, коли щастя, переповнюючи, рветься назовні й прагне заповнити все навколо. У такі моменти Вам хочеться і всім прощати, і всіх любити, а також танцювати і сміятися. Такому стану душі ідеально відповідає парфум Clinique Happy, у якого бризки зрошують Вас, немов феєрверком почуттів.

 

  Ця парфумерна композиція туалетної води містить юку, мандарин, кафір і каламанзі (цитрусовий). Доповнюють її озон і трави, а завершує аромат середземноморський кипарис, гуаякове дерево і кедр. Clinique Happy - це унікальний чоловічий аромат, бо з ним відчуття свіжості має властивість зберігатися набагато довше, не "нагріваючись" на шкірі, як інші традиційні чоловічі аромати.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу), і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   білий кедр, дерево гуаяк

Конечная нота    —   білий кедр, дерево гуаяк, кипарис, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок