Jimmy Choo Jimmy Choo

Відкласти
Порівняти
Артикул:2862
2 780 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Jimmy Choo Jimmy Choo туалетна вода - тестер

Якщо ви прагнете чогось досягти в житті, французька туалетна вода Jimmy Choo допоможе вам у цьому. Популярний аромат - перепустка в аристократичний, благородний і розкішний світ. Жінка, "одягнена" в такий парфум, - чарівна.

 

Багатогранність і багатство композиційних нот вражає своїм поєднанням. Аромабукет витканий із звабливих нот груші, імбиру, орхідеї та троянди. Гармонійно приправлений чарами деревних нот і кедра з Вірджинії. Така магічна аура притягує і полонить!


Туалетна вода робить жінку сліпуче прекрасною, елегантною і неповторною, вона допомагає леді завжди залишатися впевненою в собі і чарівною.

 

Дизайн аромату Jimmy Choo дивує своєю дорогоцінною красою, схожою хіба що з неповторністю шедеврів венеціанського скла. Такий вишуканий флакон буде прикрасою вашої парфумерної колекції та при кожному погляді здатний тішити й піднімати настрій!

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   груша, зелені ноти, імбир

Конечная нота    —   вірджинійський кедр, деревина

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок