Jimmy Choo Jimmy Choo

Відкласти
Порівняти
Артикул:2861
2 640 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Jimmy Choo Jimmy Choo парфумована вода - тестер Jimmy Choo парфумована вода - тестер

Дорогоцінний камінь відтепер з'явиться у вашій парфумерній колекції. Аромат Jimmy Choo не тільки зовнішнім виглядом нагадує діамант, а й своїм складом порадує не менше!

 

Французький парфум, завдяки наявності груші, мандарина, цукерок ірис, пачулів, створює враження незабутньої аури, яку не хочеться втрачати. Це якраз і пояснює незаперечний факт великої популярності власниць аромату у чоловіків. Тигрова орхідея в "серцевих" нотах - козир, який проявляється в самий відповідний час!

 

Парфумерна вода Jimmy Choo - неповторний аксесуар, що допомагає доповнити і завершити прекрасний образ. Як дорогу прикрасу, цей аромат приємно носити на собі, відчувати його п'янку, солодку залежність. Бути господинею Jimmy Choo, значить стати вольовою, динамічною, вільною, стильною жінкою, яка вміє закохати в себе мільйони!  З Jimmy Choo вдасться приміряти на себе образ всесвітньо відомої зірки, що йде червоною доріжкою у світлі яскравих софітів і частих спалахів фотокамер!

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   іриска, фруктові ноти

Конечная нота    —   пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок